رنگ مد مبلمان سال 2018
شنبه 03 فروردين 1398
ارتباط با صنایع چوبی وست هوم
021-76215798

 

بلاگ
25

از سال 2000 شرکتی به نام پنتون هر ساله به صورت غیر رسمی رنگ سال مد و مبلمان و وسایل منزل را تعیین می نماید و در همایشی رنگ منتخب را اعلام  می نماید.این شرکت در ایالت نیوجرسی واقع در آمریکا قرار دارد و برای سال 2018 رنگ منتخب این شرکت بنفش تیره ( Ultra Purple )  می باشد.

این شرکت رنگ سال 2018 را به سایه هایی ظریف و جذاب که آدم را با گرمی در آغوش می گیرد تشبیه نموده است .

 

 

 

سال 2018 برای انواع مبلمان و دکوراسیون منزل از این رنگ به عنوان رنگ سال استفاده می شود و از مزایای آن این است که با اغلب رنگ های سرد و گرم به راحتی قابل ترکیب می باشد.این رنگ مناسب اتاق غذا خوری ، میز ناهارخوری ، لوازم خانگی آشپزخانه و انواع منسوجات مورد استفاده در منزل می باشد. 

استفاده از این رنگ در دکوراسیون منزل باعث آرامش و شادی می شود با استفاده از مبلمانی با رنگ بنفش و کوسن هایی به رنگ سفید، صورتی ،سبز و یا نارنجی زیبایی را به منزل خود خواهید آورد.

 

 

 

 

 

 

 

این رنگ ، رنگی سلطنتی محسوب می شود که در گذشته فقط طبقه مرفه از این آن در خانه های خود استفاده می کردند و مبلمانی زیبا به رنگ بنفش برای پذیرایی از مهمانان خود انتخاب می نمودند.به هر حال طبق روال معمول هر چه یک روز از مد می افتد دوباره روزی مد می شود و هر سال رنگی به عنوان رنگ سال برگزیده می شود. 

 

عملیات: ایمیل | لینک مستقیم |
دات نت نیوک فارسی - دی ان ان فارسی - DnnExpert - DNN Farsi - DotNetNuke Farsi